Posebnosti šole

POD TO KATEGORIJO BOSTE UGOTOVILI, ZAKAJ JE NAŠA ŠOLA POSEBNA
V letošnjem šolskem letu bomo organizirali dva nadstandardna tabora in sicer:
  1. SMUČARSKEGA Z URAMI ANGLEŠČINE in bo namenjen učencem od 1. do 6. razreda. Potekal bo od 3. 3. 2014 do 7. 3. 2014 na Krvavcu. Vodja je učiteljica Lota Gasser.
Učenci bodo dopoldne smučali, popoldne pa bodo imeli angleščino in del rednega šolskega pouka (v dogovoru s posameznimi razredničarkami):
  1. PLAVALNEGA Z NARAVOSLOVNIMI VSEBINAMI in bo namenjen učencem od 2. do 6. razreda. Izvedli ga bomo od v Termah Čatež v času od 9. 6. 2014 do 13. 6. 2014. Vodja je učiteljica Zdenka Košnik.
Učenci bodo dvakrat na dan plavali v bazenih, se preizkušali v naravoslovnih poskusih, glede na skorajšnji zaključek šolskega leta pa bodo pouk nadomestile vsebine iz spoznavanja življenja v naravi.
Okvirna cena posameznega tabora je 200 €, oblikovali pa jo bomo glede na število prijavljenih. Plačilo bo možno v več obrokih.
Pogoj za prijavo na smučarski tabor je znanje smučanja in smučarska oprema, za plavalni tabor pa omejitve glede plavalnega predznanja ni.
Informativna sestanka bosta:
–         za smučanje oktobra